expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

14 Aralık 2016 Çarşamba

Fairy Platinum zorlu yemek kirlerinde 1 numara


Geçtiğimiz günlerde Sevgili Gülhan Kara ve Özlem Köymen'den aldığım nazik davet üzerine Chef's İstanbul Mutfak Atölyesinde gerçekleşen keyifli ve lezzet yüklü bir organizasyona katıldım.


 Fairy Platinum zorlu yemek kirlerinde 1 numara... 


Yeni Fairy Platinum ile bulaşıkları sudan geçirmeye son!


 Çok iddalı bir tabir gibi gelsede bunun sözde değil özdede böyle olduğu kanısına vardık efendim. İnanmayan gelsin dediler bizde davete icabet ettik gerçi inanmayarak değil bu iddalı tabir gereği, altında mutlak suretle bir gerçeklik payı olduğunun inancıyla elbette ki…

 Efendim sizi bilmem ama toplantı sırasında da farkettim ki bulaşıkları bulaşık makinesine yerleştirmeden önce her ne olursa olsun bir köpüklü sudan geçirip makineye yerleştiren ve kendisini o şekilde rahat hisseden o titiz ev hanımları arasında yalnız değilmişim , beni hiç bir kuvvet bu durumdan vazgeçiremez diyenlerdendim.

  Ön yıkama gerektirmeden zorlu yemek kirlerini tarihe gömmek benim için inanılması güç bir durum
diye düşünürdüm taki Fosfat içermeyen Fairy Platinum Kapsül kullanılarak yıkanan bulaşıkların o tertemiz halini görene dek…

 Davet  esnasında bizlerden fırın yemekleri tarifi istenmişti Sevgili Gühan Kara ,Sibel Yalçın ,Birgül Erdoğan , Leyla Kılıç ve Arzu Hangül'ün pişirmiş oldukları lezzzetli fırın yemeklerinin pişirilme aşamasına şahit olduğumuz ağır yağlı ve zor yemek kalıntıları mevcut olan yemeklerin pişirildiği fırın kaplarının ne halde olduğunu tahmin etmeyen yok olsa gerek...  Tüm blogcanlar bir arada keyifli bir muhabbet eşliğinde Sevgili Gülhan Kara'nın ellerinden çıkan nefis zeytinyağlılar ,leziz bir lazanya, patlıcan balığı ve ıspanaklı fırın köfte gibi lezetleri afiyetle yedikten hemen sonra bulaşıkları Fairy Platınum Kapsül ile bulaşık makinesine yerleştirip sonuca hep birlikte şahitlik ettik evet bu konuda iddalı oldukları kadar var efendim.


Sonuç gerçekten mükemmeldi, test ettik onayladık…
Sosyal medya hesaplarımızdan canlı yayınlarla bu anları sizlerle paylaştık...Fosfat içermeyen , çevre dostu yeni Fairy Platinum kapsül , zorlu yemek kirlerinde 1 numara ...

Yapılan araştırmalara göre Türkiye’deki tüketiciler, seçtikleri bulaşık deterjanından yağları %100 çıkarmasını ve az miktarla çok bulaşık yıkamasını bekliyor. Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Fairy, Platinum ailesinin yeni üyesi fosfat içermeyen yeni bulaşık makinesi kapsülü ile zorlu yemek kirlerine karşı en iyi temizleme gücünü sizlerle buluşturuyor.
İçeriğinden fosfat çıkarılan ve aynı zamanda üstün performansa ulaşan yeni Fairy Platinum sayesinde artık bulaşıkları makineye koymadan önce sudan geçirmeye gerek kalmıyor. 
Bu da dünyada yılda 21 milyar litre su tasarrufu sağlanması anlamına geliyor. Bu ise 9.000 olimpik havuz dolusu suya eşdeğer.

Formülünde fosfat kullanmadan yeni Fairy Platinum’un zorlu yemek kirlerini tek yıkamada temizleme gücünü iyileştirmek adına çığır açan bu inovasyon, bir yandan sudan geçirme gerekliliğini ortadan kaldırıyor bir yandan da Fairy bulaşık makinesi kapsüllerinin temizleme gücünü arttırıyor.

 P&G Türkiye ve Kafkasya Ev ve Kumaş Bakım Kategorisi Kıdemli Marka Iletişim Müdürü, Sevgili Ayça Turgay'ın  bize aktardığı bilgileri sizlerle de paylaşmak isterim;Dünyada girdiği pazarlarda kısa sürede büyük başarı yakalayan Fairy bulaşık deterjanı, ilk olarak 2010’da Türkiye’deki tüketicilerle buluştu ve çok sevilerek kısa bir sürede liderlikle ödüllendirildi. Şu an 6’ncı yılında ve halen Pazar lideri. Üstelik son 2 yıl üstüste “Love Mark” - “Türkiye’nin en sevilen deterjan markası” seçildik.

6 yıl boyunca en büyük çabamız tüketicilerin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara daha iyi ürünler sunabilmek oldu. Türkiye’de ve tüm dünyada tüketiciler hem yüksek performanslı hem de çevreye daha duyarlı ürünler bekliyor üreticilerden. Bizler de ürünlerimizi sürdürülebilirlik ve yüksek performans teknolojisi çatısı altında geliştirerek tüketicilerin beğenisine sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.Yıl 2016.. Bugün teknoloji hayatımızın her evresinde. Kendi kendine giden otomobiller, 3 boyutlu televizyonlar, uzaktan kumanda edilebilen beyaz eşyalar... Bulaşık makineleri üreticileri de her gün daha az enerji harcayan, cep telefonlarından komut verilebilen makineler üretmek için arge çalışmalarını sürdürmekteler.

Hem ilerleyen teknoloji hem de artan çevre duyarlılığını göz önüne alarak geliştirdiğimiz fosfat içermeyen yeni Fairy Platinum, zorlu yemek kirlerine karşı en iyi temizleme gücünü bizlerle buluşturuyor. Formülünden fosfat çıkarılmasıyla karbondioksit emisyonlarının %50 azaltılasında destek olduk. İyileştirilen performansı sayesinde de sudan geçirmeyi tarihe gömerek dünyada 21 milyar litre su tasarruf etmeyi amaçlıyoruz. 9000 olimpik yüzme havuzuna eş bu rakam.

Az su tüketen makineler bir seferde yaklaşık 4-5 litre su kullanıyor. Oysa biz öncesinden sudan geçirdiğimizde bir 7-8 litre daha su harcamış oluyoruz. Harcadığımız zaman ve efor da cabası. Fairy olarak amacımız bu alışkanlığı tarihe gömmek ve size de ailenizle beraber geçireceğiniz daha uzun ve keyifli zamanlar sunmak.

Zorlu kirleri sudan geçirmeden makineye koyduğunuzda kirlerin tamamen çıkması size imkansız gelebilir. Birçok tüketicimize de öyle geliyor. İşte bu nedenle #inanmayangelsin diyoruz ve bu mucizeyi daha çok kişiyle paylaşmak istiyoruz. Biz Fairy olarak imkansızı seviyoruz ve rekorlar kırmayı da diye ekledi .Sevgili Meve Yeşil 'in tarafımıza aktardıklarına da kısaca değinecek olursak ;


Teknoloji hayatımızın her yerinde, Fairy de ürünlerini sürekli geliştirmek üzerine çalışıyor. Son model makineler yeterli mi?
Sudan geçirme önemli: hem zaman, hem emek hem de su harcıyoruz. Sudan geçirdiğimizde ısıyla kaybedilen nem geri geldigi için kirlerin gitmesi kolaylaşıyor.
 Deterjanın hiç sorumluluğu yok mu? Yeni fairy, 3bin kullanıcı tarafından 180bin makinede, laboratuvar ortamında ise 20bin makinede test edildi.
Yeni Fairy Platinum, zorlu yemek kirlerinde 1 numara. sudan geçirme dönemine son diyor. Böylece dünyada 9bin olimpik havuz büyüklüğünde su tasarrufu sağlanaibliyor.
Yeni teknolojimiz, nemlendirmeyi hızlandırarak bulaşıkları suda ovalamadan makineye koymanızı sağlıyor. Böylece yapışmış kirler makinede daha kolay parçalanabiliyor. Çay ve kahve aktivatörü sayesinde çay ve kahve lekesi üzerinde etkili oluyor.
Ayrıca filtrenizi temizliyor, “parlaklık artıran teknoloji” sayesinde bulaşıklar hem temiz hem parlak kalıyor.
Tüm bu özellikleri içeriğinden fosfat çıkarılmış formülüyle yapabiliyor. Bildiğiniz gibi fosfat, denizlerimize zarar veriyor. Yeni Fairy Platinum hem zorlu yemek kirlerinde 1 numara, hem de fosfatsız içeriği ile çevre dostu olduğunu ifade etti...

Bu keyifli güne davetleri nedeniyle emeği geçen herkese ve Fairy Ailesine teşekkürler...
Bir kez daha anlarda yaşanılanları anılara dahil ederek keyifli bir günü sona erdirdik...
Mutlu olun ve mutlu kalın lütfen...

1 yorum:

  1. Yine harika bir anlatımla, o günü hatırlattın. Keyifli ortamlarda yine beraber olmak dileğiyle.

    YanıtlaSil

Güzel yorumlarınızı ve eleştirilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim...
Bıraktığınız yorumlar için şimdiden teşekkürler...Sevgi ve saygılarımla...

Follow by Email

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...